Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24-48h od ich otrzymania, gdy są opłacone online (w przypadku zamówień złożonych w weekend lub święta, wysyłka nastąpi w ciągu 1-2 pierwszych dni roboczych następujących po dniu wolnym). Zamówienia opłacone przelewem tradycyjnym będą realizowane w ciągu 24-48h od zaksięgowania przelewu na koncie Sokksy.pl.

Standardowy koszt i czas dostawy na terenie Polski:

- Poczta Polska – 12PLN (2-3 dni robocze)
- Paczkomaty Inpost – 12PLN (24-48h)
- Kurier – 15PLN (24-48h)
   
- Kurier Za Pobraniem - 20PLN (24-48h)                                                              

Dostawa GRATIS – wystarczy, że złożysz zamówienie o wartości minimum 99PLN, a dostarczymy je za darmo za pośrednictwem Kuriera lub Inpost! (Dotyczy  wyłącznie zamówień opłaconych z góry). Pozostałe opcje dostawy:

- Kurier Za Pobraniem - 20PLN (24-48h)

Informujemy jednocześnie, że nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie wypełniony formularz zamówienia (uniemożliwiający szybką wysyłkę) oraz opóźnienia w pracy poszczególnych dostawców przesyłek.

 

Zwrot

Dokładamy wszelkich starań, aby skarpety Sokksy.pl spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak z jakiegoś powodu chcesz je zwrócić, masz na to 14dni (od daty odbioru przesyłki). A oto, co trzeba zrobić krok po kroku:

1. Napisz do nas maila na  sklep@sokksy.pl podając nr zamówienia, którego dotyczy zwrot oraz jego powód – dzięki temu, będziemy mogli uczyć się na błędach.

2. Spakuj skarpety oraz wyślij* na adres:

Sokksy.pl Paulina Przybysz, ul. Prejsa 5c/34, 87-100 Toruń, POLSKA

(Skarpety nie mogą nosić śladów użytkowania i nie mogą być odesłane za pobraniem)

W ciągu 5 dni roboczych zwrócimy pieniądze za skarpety przelewem na wskazane konto bankowe. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

Reklamacja

W przypadku reklamacji postępuj podobnie jak wyżej. Rozpatrzymy ją w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki* ze skarpetami. Jeśli reklamacja zostanie uznana, wymienimy towar na nowy, a Tobie zwrócimy koszt odesłania wadliwego egzemplarza.

*W obu przypadkach zalecamy korzystanie z przesyłek z potwierdzeniem nadania – warto mieć dokument świadczący o istnieniu paczki, gdyby zdarzyło jej się zaginąć.

 

Projekt i wykonanie: sklepy internetowe GOshop

Strona Sokksy.pl korzysta z plików Cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zmiany można wprowadzić w ustawieniach przeglądarki. Więcej szczegółów w: Polityka Prywatności

Zamknij